Всеукраїнська акція безкоштовної здачі крові «Подаруй краплю життя»

1121

На минулому тижні студенти та викладачі напряму підготовки «Здоров’я людини» вирішили долучитися до Всеукраїнської акції безкоштовної здачі крові «Подаруй краплю життя».

1

Студенти напрямку підготовки “Здоров`я людини”, які започаткували університетську акцію здачі донорської крові

Людська кров не може бути замінена будь-чим іншим. Тому донори залишаються єдиною альтернативою для збереження життів, при цьому віддаючи часточку себе. У наш час людей, врятованих донорською кров’ю, вже не перелічити.

За роки незалежності в Україні кількість донорів крові зменшилася вдвічі, причому протягом останніх п’яти років їх число скоротилося на 39 %, що спричинило зниження обсягів заготівлі крові, саме тому викладачі та студенти-реабілітологи вирішили і в нашому університеті започаткувати таку щорічну акцію допомоги.
О.В.Антонюк, викладач кафедри фізичного виховання зазначає, що «зараз в місті та області існує гостра потреба в поповненні резерві крові». «Більш того, на сьогоднішній день, як засвідчує практика, кров здають переважно родичі реципієнтів, – додає студент гр. ЗЛ-13-1. Ми також вирішили допомогти людям, для яких, можливо, постане питання вибору між життям та смертю. Своїм прикладом, ми хочемо продемонструвати, що допомагати ближнім – це важлива, потрібна і сучасна справа».

Користь донорства важко переоцінити. Крім того, навіть разова здачі крові оздоровлююче діє на організм: оживляється клітинний склад, стимулюється кровотворення, проходить активне омолодження організму.

3

7

Запрошуємо приєднатись до нашої акції усіх свідомих небайдужих людей – студентів, викладачів, друзів!