Кафедра фізичної терапії, ерготерапії на медичному пікніку

Продовжується регулярна, взаємовигідна, цікава, активна та плідна співпраця професорсько-викладацького складу та студентів кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету, на якій реалізуються освітньо-професійні програми «Фізична терапія, ерготерапія» та «Ерготерапія» спеціальності 227 «Терапія та реабілітація» з працедавцями міста Хмельницького. На теренах міста Хмельницького та області активно розвивається реабілітаційна галузь, яка є вкрай необхідною і важливою в умовах воєнного сьогодення. Щорічно розпочинають свою роботу низка сучасних, гарно оснащених реабілітаційних закладів та відділень, зростає кількість фахівців-професіоналів, в підготовці яких вагомий внесок вносить кафедра фізичної терапії, ерготерапії Хмельницький національного університету.

17 серпня 2024 року відбувся захід – «Медичний пікнік», присвячений дню медичного працівника, організований під егідою начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Бориса Васильовича Ткача. Однією із двадцяти установ (медичних і фармацевтичних комунальних та приватних закладів), які взяли участь у даному заході, була кафедра фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету. Місцем проведення традиційно було обрано парк культури та відпочинку імені Михайла Чекмана.

Під час заходу проводилась активна профорієнтаційна робота, знайомство з представниками нових закладів, досягнено попередні домовленності про майбутню співпрацю – відкриття нових баз практики та майбутнє працевлаштування випускників, проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу закладів.

В заході взяли участь професор Микола Іванович Майструк, викладач кафедри, аспірант Людмила Ігорівна Басенко, студенти Олександр Давидюк, Софія Базильчук, Ангеліна Рожнятовська, Яна Мостика, Софія Карапка Валерій, Болкун, Максим Борець.

Професор кафедри ФТЕ Майструк Микола Іванович