Підсумки участі наших найсильніших спортсменів на Чемпіонаті та Кубку України з пауерліфтингу

З 28 листопада по 2 грудня 2015 року у м. Коломия відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів ВНЗ, паралельно з цими змаганнями проходив Кубок України.

До збірної команди нашого університету увійшли:

Лиса Наталія – студентка гр. ЗЛ-15-1
Щавінська Тетяна – студентка гр. ЗЛ-13-1
Фурман Марина – студентка гр. ЕКОЛ-14-01
Божук Серігй – студент гр. КІ-12-1),

які гідно представили наш навчальний заклад на цих престижних змаганнях.
 Так на Кубку України Лиса Наталія у ваговій категорії до 57 кг посіла 4 місце, а Божук Сергій виконав норматив «Майстра спорту України» (вагова категорія 105 кг).

На студентських змаганнях – першому Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу – студентки-спортсменки Хмельницького національного університету відзначились двома бронзовими нагородами: Щавінська Тетяна, у ваговій категорії до 47 кг за сумою триборства 220 кг (70+55+95) виконала норматив «Кандидата в майстри спорту України» та Фурман Марина у ваговій категорії до 57 кг.

Вітаємо наших спортсменів  та бажаємо успіхів у спорті та навчанні!