ВДАЛИЙ ВИСТУП НАШИ СТУДЕНТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

25-28 травня у місті Городок, Хмельницької області в спортивному комплексі «Епіцентр» відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики-2016.

Національний турнір став головною подією у важкій атлетиці країни за останні чотири роки, оскільки їх метою було визначити атлетів, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх 2016 року. У першості країни взяли участь більше 300 найсильніших спортсменів зі всієї України, серед яких Чемпіони і призери світу та Європи.

Слід зауважити, що на теперішній час українські важкоатлети завоювали 7 олімпійських ліцензій: 3 жіночих та 4 чоловічих. На путівки до Ріо-де-Жанейро претендували найсильніші спортсмени, які брали участь мінімум у двох ліцензійних міжнародних стартах.

Хмельницький національний університету достойно представив себе на цих престижних змаганнях – студенти спеціальності «Здоров’я людини» успішно виступили на турнірі, здобувши призові місця. У ваговій категорії до 53 кг не було рівних нашій Ангеліні Ломачинській (гр. ЗЛ-13-1) майстру спорту України, яка з результатом у ривку 70 кг, у поштовху 90 кг і в сумі 160 кг впевнено здобула перемогу, посівши 1 місце на п’єдесталі пошани. Ще одним представником нашого університету був Заболотний Ярослав (гр. ЗЛз-14-1), також досвідчений спортсмен, майстер спорту України, який у ваговій категорії до 62 кг, з загальним результатом 245 кг у важкій боротьбі виборов срібну медаль чемпіонату.