ВИПУСК-2016

         30 червня 2016 року у Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску студентів денної та заочної форм навчання.

2

     1

         Дипломи бакалаврів і спеціалістів отримали 115 випускників спеціальності «Фізична реабілітація», з яких 4 – з відзнакою!

4 

    Урочистості розпочались на стадіону університету, де з традиційним напутнім словом до випускників звернулися керівники нашого навчального закладу та почесні гості. Вітаючи, вони підкреслили, що цього року наші студенти отримали дипломи нового європейського зразку.

5

    Згодом випускники розійшлись по своїм «рідним» кафедрам. Бакалаврів та спеціалістів спеціальності «Фізична реабілітація» привітали завідувач кафедри здоров’я людини Базильчук Олег Вікторович; голова Ради ветеранів, Заслужений працівник фізичної культури і спорту Свіргунець Євген Михайлович; доценти та викладачі кафедр здоров’я людини та фізичного виховання, які побажали їм щасливого майбутнього та висловили сподівання, що наступного року випускники, що отримали дипломи бакалаврів, продовжать навчання в нашому університеті, щоб отримати повну вищу освіту і документи кваліфікаційного рівня «спеціаліст».

3

7

    Отримання диплому – одне з найважливіших, приємних і хвилюючих подій нашого життя! Без сумніву, кожен студент з нетерпінням чекає день вручення диплому, коли настане час привітань і побажань. Це довгоочікуваний момент, і саме заради нього хлопці і дівчата «гризуть граніт науки» не один рік. І ось, коли мета нарешті досягнута, і диплом вже знаходиться в кишені, а всі безсонні ночі за переписуванням конспектів і зубрінням термінів здаються далекими і не такими вже неприємними, ми щиро хочемо привітати Вас, побажати щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та досягнень у професійній діяльності!

3