ВОЛЕЙБОЛ. Підсумки ХХII Універсіади університету

07-09 листопада 2017 року в спортивній залі навчального корпусу №4 проходила ХХII Універсіада університету з волейболу серед жіночих команд. Згідно жеребкування команди були розподілені на 2 групи. Цікавими виявились матчі команд групи «А», де на майданчику зустрічалися команди факультетів: економіки і управління, спеціальності «Здоров’я людини» та технологій і дизайну. Переможці в кожній зустрічі виявлялись в третій вирішальній партії. Перемогу в підгрупі виборола команда факультету технологій та дизайну. Декан факультету Домбровський Анатолій Броніславович, помічник декана зі спортивно-масової роботи Мозолюк Олександр Володимирович.

В групі «Б» явним лідером змагань показала себе команда факультету міжнародних відносин. Декан факультету Третько Віталій Віталійович, помічник декана зі спортивно-масової роботи Хіміч Віта Леонідівна. Усі зустрічі вони вигравали з рахунком 2:0 і без проблем дійшли до півфінальних ігор, але в півфіналі їх суперником стала команда спеціальності «Здоров’я людини», яка в третій вирішальній партії перемогла з рахунком 15:5.

В фінальній грі за чемпіонський титул зустрілися команди факультету технологій і дизайну та команда спеціальності «Здоров’я людини». Перша партія завершилась з рахунком 25:23 і друга партія – з рахунком 25:22 на користь збірної команди спеціальності «здоров’я людини».

Підводячи підсумки змагань, побажаємо усім учасникам змагань подальшого вдосконалення спортивної майстерності, а збірній команді університету успішних старті  в цьому навчальному році.

Чемпіони та призери ХХII Універсіади університету з волейболу

Чемпіони Універсіади ­– збірна команда спеціальності «Здоров’я людини»

Срібні призери універсіади – збірна команда факультету технологій і дизайну

Бронзові призери змагань, команда факультету міжнародних відносин:

Дідора Ілона,Сищук Вікторія, Осташ Катерина

Нагороду отримує кращий гравець збірної команди спеціальності «Здоров’я людини»,

капітан команди  Зореслава Пивовар

Вітання і розіграш м’яча капітанів команд факультету технологій і дизайну

та спеціальності «Здоров’я людини»

Тайм–аут команди гуманітарно-педагогічного факультету