ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Здоров’я – не все,
але все без здоров’я – ніщо.
Сократ

           До відзначення Всесвітнього дня здоров’я студентами напряму підготовки «Здоров’я людини» у вестибюлі навчального корпусу №4 університету 6 квітня поточного року була проведена інформаційна акція «Що Ти знаєш про здоров’я?». Мета даної акції вдосконалити знання студентів про здоров’я та залучити їх до систематичних занять фізичними вправами. Проведення акції проходило під патронатом Спортивного клубу університету та Спортивного клубу «Miami Beach».

1213Організаційний комітет акції

          Проведення інформаційної акції здійснювалося шляхом роздачі флаєрів при вході у навчальні корпуси 3 та 4 під час перерв між навчальними заняттями, на яких були зазначені питання стосовно здоров’я. Флаєри роздавались усім бажаючим, як студентам, так і професорсько-викладацькому складу університету.

12134

Волонтер Ангеліна під час роздачі флаєрів

        Проведення інформаційної акції «Що Ти знаєш про здоров’я?» зацікавило студентів.

121315

1213146
121317

      Відповіді на запропоновані питання учасники акції надавали адміністраторам, у випадку правильної відповіді учаснику вручався сертифікат на одне фізкультурно-оздоровче заняття у тренажерному залі Спортивного клубу «Miami Beach» або у залі аеробіки університету.

12131418

       Загалом до участі в інформаційній акції долучилось 150 учасників, з яких 50 надали правильні відповіді та отримали обіцяний подарунок.
Організаційний комітет сподівається, що проведення акції стимулюватиме студентів університету до ведення здорового способу життя