ДВІ ЗОЛОТИХ НАГОРОДИ – ВАГОМИЙ ЗДОБУТОК СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ» НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ВНЗ

21-23 квітні у м. Хмельницькому відбувся Чемпіонат України серед студентів ВНЗ, де нагороди виборювали представники 23 ВНЗ України.

Студентка гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету спеціальності «Здоров’я людини» Ломачинська Ангеліна (вагова категорія до 53 кг) у безкомпромісній боротьбі з результатом у ривку 65 кг, поштовху – 85 кг та 140 кг у сумі двоборства виборола звання чемпіонки України серед студентів ВНЗ.

pbT3uYnuj_Y

Ati1WAEEY0E

Ще одну золоту медаль приніс до нашої скарбнички також студент спеціальності «Здоров’я людини» Заболотний Ярослав перемігши спортсменів-студентів із Львівського державного університету фізичної культури та Національного університету фізичного виховання (м. Київ) піднявши результат: у ривку – 105 кг, у поштовху – 130 кг та 235 кг у сумі двоборства.

xk1MEHjPtxs

OuAa6G9uKo0

У ваговій категорії до 94 кг студент 5 курсу Поліщук Тарас, майстер спорту, студент напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» фінішував четвертим із результатом 130 кг у ривку та 171 кг у поштовху, набравши у сумі 301 кг.

YS9qLjfu9iA

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом!