ДУАЛІСТИЧНА ОСВІТА НА КАФЕДРІ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

З метою практичного спрямування підготовки та подальшої професійної орієнтації студентів зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» практичне заняття з дисципліни «Технічні засоби реабілітації» було проведено на матеріально-технічній базі спеціалізованої ортопедичної фірми «Арос плюс», що є потенційним роботодавцем для бакалаврів даної спеціальності.

IMG_2477

В ході проведення означеного заняття студенти мали можливість ознайомитись зі специфікою зняття мірок для виготовлення протезів, ортезів та ортопедичного взуття, порядком індивідуальної підгонки ортопедичних засобів та проведення ручного і комп’ютерного діагностування проблем ступні, зокрема та постави, загалом, людини. За результатами діагностування студента, йому були запропоновані ортопедичні стільки для усунення виявлених недоліків постави.

Студенти на даному занятті могли на практиці застосувати знання отримані у стінах університету, що сприяє підвищенню рівня   конкурентоздатності фахівців.