ЖІНОЧА ЗБІРНА КОМАНДА З ВОЛЕЙБОЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНИХ СПОРТИВНИХ ІГОР СЕРЕД ВНЗ ІІІ-ІV Р.А.

5-6 квітня 2016року в спортивній залі Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка проходили змагання з волейболу серед жіночих команд в залік обласних Спортивних ігор серед ВНЗ 3-4 рівня акредитації.
У змаганнях взяли участь збірні команди п’яти вишів. Усі команди згідно з жеребкуванням були розподіленні на дві підгрупи, в яких матчі проходили за коловою системою змагань.
В групі «А» впевнено до перемоги прийшла збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету. В групі «Б» перемогу отримала збірна команда нашого університету. Фінальна дуель цих команд закінчилась з рахунком 3:0 на користь господів змагань.
Так, переможцем змагань стала збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету, друге місце посіла команда Хмельницького національного університету, третє місце – команда Подільської аграрно-технічної академії. А наступні місця розподілились таким чином: IV місце – команда Хмельницького університету управління та права; V місце – команда Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту.

Команда ХНУ - срібні призери Спортивних ігор

Срібні призери обласних Спортивних ігор – команда Хмельницького національного університету

Підводячи підсумки змагань, можна відзначити, що в нашому університеті велика увага приділяється вдосконаленню спортивної майстерності студентів-спортсменів, в тому числі і волейболістів. Цього року жіноча волейбольна команда стала переможцем Спартакіади м. Хмельницького серед ВНЗ 3-4 рівня акредитації. Наразі, команда готується до головних змагань року – Спортивних ігор України з волейболу серед ВНЗ 3-4 р.а.

ПЕРЕМ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГ
       Отже, побажаємо нашим волейболісткам і надалі спортивних та життєвих перемог!