ЗБІРНА СТУДЕНТОК УНІВЕРСИТЕТУ З БАСКЕТБОЛУ (3х3) – СРІБНІ ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ СПОРТИВНИХ ІГОР

В третій декаді березня поточного року жіноча баскетбольна команда університету взяла участь у обласних Спортивних іграх серед вищих навчальних закладів 2016 року у м. Кам’янець-Подільський. Дані змагання відповідно до вимог керівних документів проводились у форматі стріт – болу (3х3). Змагання серед жінок в попередні роки до програми обласних змагань не включались.

В першій зустрічі нашій команді протистояла господарі змагань, команда Кам’янець-Подільського національного університету, до складу якої були включені випускниці минулого року. На жаль, наша команда не змогла налагодити змістовну гру проти команди факультету фізичного виховання, у підсумку – поразка.

Жіноча баскетбольна дружина університету зуміла дати гідний «бій» представницям Подільської аграрно-технічної академії та Хмельницького університету управління та права, вигравши дані зустрічі. Кращим гравцем команди, по праву, була визнана капітан команди Попик Наталія.

Спортивний клуб Хмельницького національного університету вітає Попик Наталію (група ШВ-11), Кузьміну Єлизавету (ТЛПс-15) Цимбалу Юлію (ПМ-14), зі срібними нагородами обласних змагань та сподівається на гідний виступ на Всеукраїнських змагання.