ЗИМОВІ СТАРТИ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

У манежі спортивного комплексу Хмельницького національного університету 22-23 грудня проводився традиційний відкритий чемпіонат області з легкої атлетики.
Усі учасники, а їх було 184, змагалися у двох вікових групах: 1998 р.н. і молодші; 1997 р.н. і старші. В змаганнях прийняли участь і студенти-легкоатлети університету. Так, в бігу на 400 м чемпіоном став Глухов Владислав (студент групи КІ-15-1), який до речі і на «відмінно» склав свою першу навчальну сесію. Член збірної команди області серед юніорів Чукань Тарас (студент групи ЗЛ-13-1) у напруженій боротьбі на дистанції 1500 м. дещо поступився майстру спорту із Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького і фінішував другим. Одногрупниця Тараса – Ковальська Ірина із особистим рекордом подолала дистанцію у 800 м і була другою. Стрільчук Дмитро (студент групи СР-14-1) теж із особистим досягненням зумів пробитися до призової трійки – 3 місце.Mg_WFoamXd4