ЗОЛОТА НАГОРОДА НАШОГО СТУДЕНТА-СПОРТСМЕНА НА КУБКУ УКРАЇНА З КІКБОКСИНГУ

24-26 лютого 2017 у місті Хмельницькому на базі спортивного комплексу «Епіцентр» відбувся кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділі лоу-кік, в якому брав участь студент нашого університету Сабар Ярослав (гр. ФКС-16-1) у ваговій категорії 64 кг.

3
Позмагатися у майстерності, силі та витривалості приїхало чимало спортсменів-учасників із різних міст України. Змагання проводилися з метою популяризації та розвитку кікбоксингу в Хмельницькій області, отримання досвіду змагальної діяльності висококваліфікованих спортсменів та спортсменів-аматорів.
Слід зауважити, що кікбоксинг – це вид спорту, в якому поєднуються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств (удари ногами, підсічки, кидки тощо).
Провівши вдалі поєдинки Сабар Ярослав здобув переконливу перемогу у своїй ваговий категорії та за підсумками загального заліку піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

2
Усі спортсмени, тренери та гості змагань отримали незабутні враження на цьому «святі» здорового способу життя.
Щиро вітаємо нашого студента-спортсмена та його тренера з високим здобутком та сподіваємось, що подібні змагання сприятимуть залученню студентської молоді до активних занять спортом.