Кубок кафедри фізичного виховання – розіграно.

До відзначення Міжнародного дня студента кафедра фізичного виховання започаткувала проведення турніру «Кубок кафедри фізичного виховання з футзалу» серед  студентів напряму підготовки «Здоров’я людини», спеціальностей «Фізична культура і спорт», «Середня освіта (фізична культура)». Турнір проводився з метою формування та вдосконалення практичних навичок майбутніх фахівців сфери фізичної культури і спорту щодо проведення спортивно-масових заходів. До участі у турнірі заявились команди сформовані з академічних груп  ЗЛ-14, ЗЛ-15, ФКС-16, СОФК-16, ФКС-17, СОФК-17.

1----

Футзальні баталії тривали з 8 по 15 листопада в ігровій залі навчального корпусу №4 університету. Шляхом жеребкування команди бали розподілені на дві групи, в яких ігри проводились за коловою системою. В групі Б команда ФКС-17 впевнено здобула 3 перемоги над своїми опонентами та посіла І місце, в групі А ситуація була інша, кожна команда в своєму активі мала одну перемогу та одну поразку, місця в групі визначались по кращій різниці забитих та пропущених, краща вона була в команди СОФК-17.

2-------

У півфінальних матчах зустрілись команди ФКС-17 та ФКС-16; СОФК-17 та ЗЛ-16. На жаль, команди першокурсників не змогли скласти гідної конкуренції другокурсникам та третьокурсниках і програли. В матчі за 3 місце зустрілись команди ФСК-17 та СОФК17, останні були більш згуртованими та влучними. У фінальній зустрічі команда ФКС-16 переграла  своїх опонентів за всіма показниками та впевнено перемогла. Першим володарем Перехідного кубку кафедри фізичного виховання з футзалу стала команда ФКС-16, друге місце посіла команда ЗЛ-15, третє – СОФК-17.

3-------

Всі гравці, переможці та призери, були нагороджені грамотами та медалями Спортивного клубу університету. Грамотами були також відзначені головний суддя турніру старший викладач кафедри фізичного виховання Руснак А.А. та його помічники – студенти першого курсу.

Сподіваємось, що до майбутніх розіграшів кубку кафедри фізичного виховання з футзалу долучаться ще багато інших команд.

4------

Володар Кубка кафедри фізичного виховання команда ФКС-16 з куратором Павлюк О.С.

6-------

7-------      Срібний призер Кубка кафедри фізичного виховання команда ЗЛ-15 з куратором Чопик Т.В.