МІСЬКА СПАРТАКІАДА ВНЗ ІІІ-ІVр.а. З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

З 21 по 23 березня 2016 року в спортивній залі навчального корпусу №4 Хмельницького національного університету проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста ВНЗ ІІІ-ІVр.а.
За результатами жеребкування в групу А потрапили команди:
– Хмельницький національний університет
– Хмельницький університет управління та права
– Хмельницька гуманітарна педагогічна академія
В групу Б потрапили наступні команди:
– Національна академія державної прикордонної служби України
– Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут
– Хмельницький інститут соціальних технологій «Україна»
– Хмельницький інститут міжрегіональної академії управління персоналом.
За результатами ігор по коловій системі, перші місця в групах традиційно зайняли збірні команди Хмельницького національного університету та Національної академії державної прикордонної служби України. Це пояснюється тим, що провідні гравці цих навчальних закладів входять до складу волейбольного клубу «Новатор», який виступає у вищій лізі чемпіонату України з волейболу.
У фінальній зустрічі команди використали всі можливі три партії, оскільки за результатами перших двох партій команди не зуміли визначити переможця. У вирішальній партії в напруженій боротьбі спортсмени Хмельницького національного університету в черговий раз підтвердили звання найкращої студентської чоловічої волейбольної команди міста Хмельницького.

Спортивний клуб, кафедри фізичного виховання та здоров’я людини вітають переможців змагань та бажають подальших спортивних досягнень.