НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАТО З ЗОЛОТОЇ НАГОРОДИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З РЕГБІ-7

Тріумфом розпочався навчальний рік для спортивної громадськості Хмельницького національного університету – студент 2 курсу спеціальності «Здоров’я людини» Сівак Вадим у складі юніорської збірної команди України з регбі-7 взяв участь у чемпіонаті  Європи у Естергоме (Угорщина).  Приємно відзначити, що Вадим уперше виступав у ролі капітана команди, що вказує на його чималий спортивний досвід і довіру зі сторони тренерського штабу та партнерів по команді.

222

2 вересня юніорська збірна розпочала матчі групового етапу на першість Старого світу, де наша команда у дебютному протистоянні  зустрілась  із збірною командою Болгарії, яку розгромила з рахунком 59:0, згодом були команди Угорщини, Словенії та Швеції. Переможний двобій зі скандинавами забезпечив нашим спортсменам вихід до чвертьфінальної частини турніру. Саме у цій сутичці Вадим відзначився, як автор переможної спроби, яку він здійснив за три хвилини до фінального свистка арбітра.

І у чвертьфінальній частині чемпіонату Європи з регбі-7 збірній України U18 не було рівних – без надскладних зусиль наші хлопці вибороли перемогу у збірних Монако та Данії.

3 вересня відбулись фінальні матчі чемпіонату, де українці у протистоянні знову зустрілись зі шведами. Гра обіцяла бути напруженою – шведи намагалися відігратися за  поразку на груповому етапі: рахунок було відкрито суперниками (5:0), за декілька хвилин українці зрівняли рахунок, а на останніх секундах першого тайму нашими спортсменами була виконана ще одна спроба. Вадим Сівак відзначився виконанням двох непростих реалізації від самої бровки – 14:5. У другому таймі українці підтвердили майстерність своєї команди і впевнено вибороли перемогу на шведською командою з рахунком 24:5.

333

Збірна команда України одержала шість перемог із шести і виборола звання переможців та золоті нагороди юніорського Чемпіонату Європи з регбі-7! Вітаємо кращих регбістів України та її капітана – Сівака Вадима студента Хмельницького  національного університету!