НАШ СТУДЕНТ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКУ УКРАЇНИ З CROSSFIT

Нещодавно у Кіровограді завершився Кубок України з кросфіту.

CrossFit – доволі молодий вид спорту у нашій країні, який останнім часом набирає все більшої популярності як в Україні так і у нашому місті зокрема. Кроссфіт – це високоінтенсивні тренування різних груп м’язів (іноді одночасно декількох), які спрямовані на розвиток не тільки мускулатури спортсмена, а й тренування серцевого м’яза, дихальної системи та загальної витривалості організму.

У Хмельницькому кроссфіт культивується досить широко – у травні відбулись перші змагання нашого регіону, одним з організаторів яких був студент 5 курсу напрямку підготовки «Здоров’я людини» Демецький Владислав, який, до речі, вже не вперше представляв наш навчальний заклад на змаганнях з кроссфіту різного рівня.

Цьогорічний Кубок України став для нього вельми вдалим, його здобуток – І місце (категорія В).

Щиро вітаємо Владислава і бажаємо подальших спортивних перемог!