ОЧІЛЬНИКИ ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ДО ЧИСЛА ЯКИХ УВІЙШЛИ СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»

Напередодні Різдвяних свят під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Василя Процюка, голови обласної ради Михайла Загородного та за участі заступника міського голови з гуманітарних питань Галини Леонтіївни відбулися урочистості з нагоди відзначення кращих спортсменів Хмельницької області.
Перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк привітав усіх присутніх і зазначив, що ціллю зібрання є віддати шану людям, які прославляють нашу державу та Хмельниччину – спортсменам, які є переможцями в багатьох видах спорту.
Упродовж останніх років вже стало традиційним відзначення кращих спортсменів, тренерів, викладачів та фахівців цієї галузі.
За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту керівники області вручили нагороди найкращим, до числа яких увійшли і спортсмени нашого спеціальності:

Демецький Владислав,

студент групи ФР-11-1, гравець національної збірної команди з регбі, майстер спорту України, призер Чемпіонату Європи, Чемпіонатів України з регбі-7 та регбі-15, переможець міжнародного турніру “Дружби народів” сезону 2015 року

Щукла Ірина

студентка групи ЗЛ-13-1, майстер спорту України з фехтування на шаблях, учасниця Всесвітньої літньої Універсіади, переможниця Всеукраїнської літньої Універсіади, призерка кубку України

Oerkf

Щиро вітаємо усіх, для кого заняття спортом стало не просто захопленням, а дійсно покликанням душі. Бажаємо Вам спортивних досягнень, успіхів, здоров’я!