ПЕРШИЙ КРОК ХМЕЛЬНИЦЬКИХ РЕГБІСТІВ ДО НАГОРОД ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З РЕГБІ-7

           Чотири перемоги в п’ятьох матчах і збірна команда Хмельницької області «Еволюшн-7s» друга після першого туру чемпіонату України з регбі-7. «Це тільки перший тур, а попереду ще два, тому святкувати зарано, – каже президент обласної федерації регбі, студент заочного відділення спеціальності «Здоров’я людини», Олег Плахотнюк. – Але, звісно, задоволені, що змогли на маленький крок наблизитися до мети – здобути щонайменше срібні нагороди».

 11111111111

      На груповому етапі хмельничани впевнено перемогли «Рівне-ДЮСШ-4» з рахунком 45:0, потім харківські «Тех-А-С» 71:0 та «Легіон-XIII-ШВСМ» 43:7. Завдяки цим перемогам, хмельничани вийшли до півфіналу, в якому здолали київський «Ребелс» 37:5.

         А ось у вирішальному матчу «Еволюшн-7s» протистояв діючий чемпіон України харківський «Олімп». Минулого року в Хмельницькому на міжнародному турнірі «Кубок дружби народів» хмельничанам вдалося переграти харків’ян у додатковому таймі. У Львові ж все вирішилося в основний час. «Олімп» переміг з рахунком 29:0.

      Слід відзначити, що у постійному складі за команду області з регбі-7 вдало виступають студенти-спортсмени Хмельницького національного університету: Демецький Владислав (гр. ЗЛ-11-1), Лещенко Олексій (гр. ЗЛз-13-1), Шостацький Руслан (гр. ЗЛз-15-1).

         Отож, після першого туру харків’яни – перші, хмельничани – другі, а ось одеський «Лідерс», який торік був срібним призером, третій. Саме одесити головні конкуренти нашої збірної команди у боротьбі за друге місце.

       Наступний тур пройде в Одесі 17 квітня. Уболіваємо за наших студентів-спортсменів і бажаємо подальших спортивних звершень!