ПОДЯКА ОЛІМПІЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ

У грудні 2016 р. у м. Києві відбулася сесія Олімпійської академії України, у роботі якої взяли участь керівники обласних відділень ОАУ та члени Академії.

Прослухавши та обговоривши ґрунтовну звітну доповідь президента Марії Булатової, Сесія постановила роботу Олімпійської академії України за 2013 – 2016 рр. визнати такою, що відповідає сучасним вимогам.
Відповідно до рішення Виконкому Олімпійської академії України за значний внесок у розбудову олімпійського руху, впровадження олімпійської освіти та виховання молоді в дусі олімпійських ідеалів та у зв’язку з 25-річчям від заснування Академії голові Хмельницького обласного відділення та члену Академії, доценту кафедри фізичного виховання Дутчаку Юрію Васильовичу була вручена Подяка.

Спортивна громадськість університету, міста та області й надалі буде плідно працювати на ниві популяризації олімпійського руху в Україні, сприятиме духовному збагаченню студентської молоді, поширенню обміну цінностями національної та світової культури під знаком ідей та принципів олімпізму, впровадження нових освітніх та культурних проектів