Пізнаємо Хмельницький!

З метою розширення кругозору та ознайомлення з історією міста Хмельницького студенти групи СОФК-17 5 жовтня поточного року відвідали Музей міста Хмельницького, що знаходиться на Проскурівській, адже більше 60 % студентів не хмельничани.

Родзинкою цього закладу є те, що від працює в інтерактивному режимі, тобто всі експонати даного музею можна взяти в руки, приміряти наряди старовини тощо.

333  222

В ході проведення екскурсії студенти дізнались про еволюційний шлях  розвитку нашого міста від маленького поселення на березі  річки до Хмельницького. Для перенесення в епоху старовини студентам було запропоновано одягнути лати воїна, одяг міщанина.

Студенти дізнались багато нового з геральдики, тобто, що означає кожен елемент на гербі нашого міста та яким він був у ХIV-XVI століттях.

На завершення екскурсії працівниками музею кожному студенту було репрезентовано копії проскурівських бон, що були платіжним документом на початку ХХ століття міста.