РЕГБІЙНА СЕСІЯ ЗДАНА НА «ВІДМІННО»

Регбійний клуб «Хмельницький» закінчив свій змагальний сезон, який для наших спортсменів став вельми успішним.

Фото 3

По-перше, команді вдалося здобути бронзові нагороди чемпіонату України з регбі-7. Варто зазначити, що хмельничани вже 10 разів в історії українського регбі посідають цю сходинку.
Вдалим на події для нашого регбійного клубу став і вересень місяць, саме тоді в нашому місті відбувся Міжнародний турнір з регбі-7 та «Кубок дружби народів». Десять команд, сім із яких з України, боролися за розіграш міжнародного товариського трофею. Як і очікувалося, фаворитами змагань стали чинний чемпіон та володар Кубка України харківський «Олімп», бронзовий призер чемпіонату України з регбі-15 та фіналіст Кубка – Хмельницький, а також збірна команда клубів Польщі.
Найзапекліший поєдинок відбувся, як і сподівались, у фіналі, де зустрілися харківський «Олімп» та господарі змагань – команда нашого міста. Харків’яни після першого тайму вели в рахунку 19:7, а ось у другій семихвилинці хмельничани створили міні-диво. Їм вдалося зрівняти рахунок! Отож, основний час завершився з рахунком 19:19. Довелося грати додатково – до першої вдалої спроби. І вона вдалася саме господарям турніру. Гравцю нашої команди вдалося втекти від гравців «Олімпу» та принести не лише перемогу хмельницькому клубу в цьому матчі, а й в першому міжнародному турнірі «Кубок дружби народів».

Фото 1
А найголовніше, що в регбі-15 РК «Хмельницький» знову став бронзовим призером. Перший матч з київським «Антаресом» у Хмельницькому, завершився з рахунком 17:12 на користь хмельничан. У матчі-відповіді у Києві наші регбісти знову перемогли 18:10. А тому РК «Хмельницький», який два роки тому був бронзовим призером чемпіонату України з регбі-15, повернув собі ці нагороди. Можна сказати: «Бронзові медалі повернулися додому».

Фото 2
Ці перемоги нам дуже приємні оскільки команда РК «Хмельницький» у своїй більшості складається зі студентів та випускників Хмельницького національного університету. На теперішній час в основі команди вдало виступають студенти напрямку підготовки «Здоров’я людини» Демецький Владислав, Лазоренко Василь, Плахотнюк Олег, Лещенко Олексій, Коваль Дмитро, Яцишин Олександр; студенти факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Вавринчук Ярослав, Тріфонов Сергій, Медведчук Максим; студенти факультету технологій та дизайну Харкевич Олександр; факультету економіки і управління – Билік Олексій.