СПАРТАКІАДА МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД ВНЗ 3-4 РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ

23-24 березня на спортивній базі нашого університету пройшла Спартакіада міста Хмельницького серед ВНЗ 3-4 р.а. з волейболу серед жіночих команд. У фінальній грі на майданчику зійшлися лідери змагань – команда Хмельницького національного університету та команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
В першій партії відчувалась нервозність господарів змагань, але в напруженій грі наші дівчата отримали перемогу з рахунком 25:20, другий сет розпочався з великим відривом 12:4 на користь університету. За шаленої підтримки уболівальників партія закінчилася з рахунком 25:12 на користь господарів змагань. З рахунком 2:0 команда університету перемогла та традиційно стала переможцем спартакіади з волейболу.
5-6 квітня всі команди учасники Спартакіади від’їжджають до Кам’янець-Подільського для участі в VI спортивних іграх Хмельницької області серед ВНЗ 3-4 р.а.
Побажаємо команді успішних стартів на цих змаганнях.

Склад команди:
Більчук Лілія, ст.гр. ФУМ-11-1