СПОРТСМЕН НАПРЯМКУ ПІДГОТОВКИ “ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ” ЗНОВУ У ЧИСЛІ НАЙКРАЩИХ БОРЦІВ УКРАЇНИ

1 грудня в Броварах відбулось відкриття Кубку України з боротьби вільної.
Вже традиційно борцівський спортивний сезон завершується Кубком України, що проходив в стінах Броварського училища фізичної культури. Цього року, окрім вищого керівництва Асоціації спортивної боротьби України, на церемонії відкриття був присутній і заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич.
Звичайно, що вся увага глядачів була прикута до килимів, де кращі вітчизняні спортсмени з’ясовували хто сильніший. Студент Хмельницького національного університету спеціальності «Фізична реабілітація», Майстер спорту України Власов Андрій гідно представив свій навчальний заклад, виборовши срібну медаль цих престижних змагань у ваговій категорії до 125 кг.
Власов

І що найважливіше Андрій переміг свого найзапеклішого суперника – представника волинської борцівської школи Майстра спорту України міжнародного класу Даценко Михайла.

Вітаємо нашого переможця і бажаємо подальших спортивних звершень та успіхів у навчанні!