СТУДЕНТА НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ» ВІДЗНАЧЕНО ГРАМОТОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 червня у Хмельницькій міській раді відбулись урочисті збори з нагоди Дня Конституції України, на яких за  плідну працю, ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм нагородили людей, що власним прикладом демонструють, як потрібно працювати на благо країни. Серед нагороджених – педагоги, військові, вантажники, оператори цехів, волонтери тощо.

З вітальним словом до присутніх звернувся Хмельницький міський голова О. Симчишин, який у своєму виступі нагадав історію формування ключових конституційних засад в Україні, підкреслив важливість використання правового потенціалу Конституції України для утвердження реальної демократії, забезпечення прав і свобод людини. Звертаючись до присутніх, Олександр Сергійович зазначив, що кожен з присутніх у залі з дня у день сумлінно виконує свій професійний обов’язок, вносячи власну, хай і крихітну, лепту у становлення держави. Саме руками таких звичайних людей робляться великі справи, будується країна.

Нам приємно зазначити, що грамотою міського голови було нагороджено також студента Хмельницького національного університету напряму підготовки «Здоров’я людини», Василя Лазоренка, який отримав диплом бакалавра і розпочав уже свою професійну діяльність тренером жіночої збірної команди з регбі.

Вітаємо та бажаємо подальших професійних здобутків і
успіхів у навчанні!