СТУДЕНТ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР КУБКУ УКРАЇНИ

У складі збірної команди області студент групи ЗЛз-12 Квіквініа Полмір взяв участь у змаганнях Кубку України з гирьового спорту, що проводились у м. Київ з 1 по 4 квітня 2016 року.

Полмир
Полмір, виступаючи у ваговій категорії до 95 кг, у запеклій та напруженій боротьбі зі своїми опонентами на помості, зумів вибороти 2 місце, з сумою двоборства 180 очок. Важливо відзначити, що отримавши результат у поштовху – 105 підйомів та у ривку – 150, для завоювання золотої нагороди не вистачило всього 6 очок.
Спортивний клуб університету сподівається, що Полмір на змаганнях міжнародного рівня гідно представить Хмельницький національний університет, принаймні повторить результат виступу на Чемпіонаті світу у 2015 році.