Успішний виступ спортсменів університету в змаганнях на Кубок України з гирьового спорту

В період з 19 по 22 квітня 2018 року в м. Житомир проводились змагання Кубку України з гирьового спорту (довгий цикл та двоборство), в складі збірної команди Хмельницької області прийняли участь магістр спеціальності «Практична психологія» Ризак Володимир та випускник 2017 року напряму підготовки «Здоров’я людини» Квіквініа Полмір. Змагання серед чоловіків проводились з вагою гирі 32 кг.

гирі

До медальної скарбнички команди Хмельницької області представники університету  принесли:

• Квіквініа Полмір золоту нагороду за сумою двоборства, встановивши новий рекорд України (122 – поштовх, 178 – ривок) та перше місце змагань з довгого циклу (64 підйоми).
  • Ризак Володимир бронзову нагороду змагань з довгого циклу (42 підйоми).

Виступ представників університету дозволив збірній команді Хмельницької області посісти 4 загальнокомандне місце.