ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ КІКБОКСЕР САБАР ЯРОСЛАВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ ЄВРОПИ З КІКБОКСИНГУ

Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO K-1 European CUP відбувся у чеській столиці Празі 22-24 вересня 2016 року. Цьогорічний турнір у Празі зібрав дуже багато сильних учасників – понад 500 з 26 країн. Студент Хмельницького національного університету Сабар Ярослав, який став учасником збірної команди України, достойно представляв наш навчальний заклад на цих престижних змаганнях.

mbdrgjp

Ярославу 17 років, він студент першого курсу гуманітарно-педагогічного факультету (гр. ФКС-16-1). За період свого спортивного життя він встиг неодноразово стати призером багатьох змагань національного та світового масштабу.

img_4889
Чемпіонат Європи – це вагомий досвід змагань світового рівня для Ярослава. Під час змагань у Празі спортсмен зміг вийти переможцем у трьох поєдинках у ваговій категорії 64 кг і здобути 1 місце, ставши чемпіоном Європи.

Щиро вітаємо Ярослава і бажаємо йому подальших спортивних звершень та

успіхів у навчанні!