ХХІ УНІВЕРСІАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

З 17 по 19 листопада 2015 року в спортивній залі навчального корпусу №4 університету проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд в залік ХХІ Універсіади Хмельницького національного університету.

У змаганнях взяли участь збірні команди шести факультетівта команда спеціальності «Здоров’я людини». За результатами ХХ Універсіади, команди були розподілені на дві підгрупи.
В групу А потрапили наступні команди:
1. Факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем;
2. Факультету технологій та дизайну;
3. Команда спеціальності «Здоров’я людини».
В групу В потрапили команди:
1. Факультету економіки і управління;
2. Факультету інженерної механіки;
3. Гуманітарно-педагогічного факультету;
4. Факультету міжнародних відносин.
За результатами ігор в групах по коловій системі, перші місця зайняли збірні команди: факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем та факультету економіки і управління, оскільки основний склад збірної команди університету складають волейболісти саме цих факультетів.
У фінальній зустрічі, для з’ясування переможця, команди використали всі можливі три партії. Першу партію з рахунком 25:23 виграли волейболісти команди факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем. Другу партію виграли волейболісти факультету економіки і управління з рахунком 25:22. Вирішальна третя партія виявились дуже напруженою, рахунок змінювався багаторазово на користь то однієї то іншої команди. З фінальним рахунком 15:13 перемогу здобула команда факультету економіки і управління.
На думку представників команд факультетів та суддівської колегії, кращим гравцем змагань став студент групи МР-12-1 Гандзій Артур.
За підсумками змагань команди розподілились наступним чином:
І місце – факультет економіки і управління;
ІІ місце – факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем;
ІІІ місце – факультет інженерної механіки;
ІV місце – спеціальність «Здоров’я людини»;
V місце – гуманітарно-педагогічний факультет;
VІ місце – факультет технологій та дизайну;
VІІ місце – факультет міжнародних відносин

Переможці – збірна команда факультету економіки і управління

Срібні призери – збірна команда факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем

Бронзові призери – збірна команда факультету інженерної механіки

Спортивний клуб, кафедри фізичного виховання та здоров’я людини та суддівська колегія вітає учасників та переможців змагань та бажає подальших спортивних досягнень.