ХХІ Універсіада Хмельницького національного університету. Волейбол (жінки)

Упродовж трьох днів з 03 по 05 листопада в спортивній залі університету проходили змагання з волейболу серед жіночих команд в залік ХХІ Універсіади Хмельницького національного університету. В змаганнях взяли участь збірні команди шести факультетів та команда спеціальностей «Здоров’я людини». Усі команди згідно жеребкування були розподіленні на дві підгрупи, в яких матчі проходили по коловій системі змагань.       Під час змагань кожну команду підтримували уболівальники – студенти факультетів.

В групі «А» впевнено до перемоги прийшла збірна команда факультету економіки і управління, в групі «Б» перемогу отримала збірна команда гуманітарно-педагогічного факультету, як в одній так і в другій команді основні гравці входять до складу збірної команди університету, саме тому було складно віддати перевагу якійсь одній з команд. Фінальна дуель цих команд цікава тим, що вже протягом двадцяти років вони були основними конкурентками за звання чемпіонів універсіади. Першу партію впевнено вигравали дівчата «економісти», другу – з невеликим відривом виграли «гуманітарії», і тільки впевнені складні подачі гравців команди факультету економіки та управління Білоус Аліни та Кізюн Олени принесли перемогу у вирішальній третій партії.
За підсумками змагань чемпіонами універсіади стала збірна команда факультету економіки та управління, друге місце посіла команда гуманітарно-педагогічного факультету, третє місце – команда факультету технологій дизайну та сервісу, наступні місця розподілились таким чином:
IV місце – команда факультету міжнародних відносин;
V місце – команда факультету інженерної механіки;
VI місце – команда спеціальностей «Здоров’я людини»;
VII місце – команда факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем.
Підводячи підсумки змагань можна відмітити, що в нашому університеті велика увага приділяється вдосконаленню спортивної майстерності студентів-спортсменів, в тому числі і волейболістів. Цього року жіноча волейбольна команда стала бронзовим призером відкритого обласного турніру присвяченого героям «Небесної сотні». Команда брала участь в головних студентських змаганнях – ХІІ літньої Універсіади України.

Волейбол_3

Збірна команда факультету економіки і управління – чемпіони ХХІ Універсіади Хмельницького національного університету

Волейбол_1

Збірна команда гуманітарно-педагогічного факультету – срібні призери ХХІ Універсіади Хмельницького національного університету