Черговий випуск курсів підвищення кваліфікації тренерів-викладачів у Хмельницькому національному університеті

Центром підвищення кваліфікації, післядипломної освіти спільно з кафедрами: теорії і методики фізичного виховання і спорту; здоров’я людини  упродовж 10 днів (з 17 по 26 квітня 2018 року) проводились Курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів та інших фахівців сфери фізичної культури і спорту. Курси проводились з метою оновлення та вдосконалення освітнього рівня та професійної підготовки тренерів-викладачів ДЮСШ шляхом поглиблення і розширення спеціальних знань та  вмінь.

2

Поглиблювати спеціальні знання та навички у стінах університету  виявили бажання 30 тренерів-викладачів ДЮСШ області, зважаючи на специфіку видів спорту було сформовано 4 підгрупи (єдиноборства – 14 осіб, спортивні ігри – 7 осіб, циклічні види спорту – 7 осіб та складно координаційні види спорту – 2 особи), на заняттях розглядались питання програмування процесу підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку спортсменів.

1

Приємно відзначити, що всіма слухачами комплексний іспит був складений на «добре» та «відмінно». По завершенні курсів було проведено обговорення зі слухачами майбутніх тем для проведення курсів підвищення кваліфікації тренерів-викладачів.

Сподіваємось,  що проведені заняття сприятимуть підвищенню якості проведення навчально-тренувальної роботи з вихованцями позашкільних навчальних закладів спортивного спрямування.