ШАХИ. ХХІ УНІВЕРСІАДА СТУДЕНТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

З 30 листопада по 1 грудня 2015 року у приміщенні кафедри фізичного виховання пройшли змагання з шахів за програмою ХХІ Універсіади студентів ХНУ. Особливістю цьогорічного проведення студентських змагань стало підведення підсумків виступів спортсменів окремо серед жінок і чоловіків. Склад збірної команди від факультету серед чоловіків – 2 особи і по одному учаснику від факультетів серед жінок.

121212

Варто відмітити, що до цих змагань усі учасники підійшли дуже відповідально, усі збірні команди були представлені у повному складі. Змагання пройшли у напруженій та принциповій боротьбі за перемогу.
Шаховий турнір було проведено за коловою системою у сім турів.
Змагання серед чоловіків. За перемогу учасник отримував 1 очко, нічия – 0,5 очка, програш – 0 очок.

S1240045 S1240047
За результатами дводенної боротьби у чоловіків командну перемогу здобув факультет інженерної механіки, яку представляли Підлісний Тарас – гр. МБ-13-1 та Балянда Дмитро – гр. ЗВ-12-1. Загалом команда набрала 10 очок. З результатом 9 очок друге місце посіла команда факультету міжнародних відносин (Пасічник Руслан – гр. ФІЛ-15-1, Степанець Дмитро – гр. ФІЛ-15-1). На третє місце одночасно претендували одразу дві команди факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем і команда гуманітарно-педагогічного факультету які набрали по вісім очок. Особиста зустріч між факультетами не визначила переможця (1:1). Проте за кількістю перемог факультет ГПФ був кращий, за що посів третє місце. Відповідно ФПКТС опинився на четвертому місці. Шосте місце здобув факультет технології та дизайну з 2 очками. І на останньому місці опинився факультет економіки та управління. Відмінний результат показав студент групи ПІ-15-1 Сасько Віталій, який здобув усі перемоги на другій дошці.
Серед жінок залікові місця розподілились наступним чином. Впевнену перемогу здобула Тіхоплав Олена гр. ПП-13-1, яка представляла гуманітарно-педагогічний факультет, та перемогла у всіх поєдинках. Друге місце виборола Шургот Улена гр.МБ-14-3 факультет інженерної механіки. Бронезову нагороду виборола Демедюк Юлія гр. ЕК-14-1, яка виступала за факультет економіки та управління. Далі місця розподілились наступним чином. ФПКТС – 4 місце, спеціальність «здоров’я людини» – 5 місце, ФТіД – 6 місце, ФМВ – 7 місце.

2
Окрім командної боротьби шаховий турнір мав важливе завдання відібрати кращих студентів для участі у міській Спартакіаді серед ВНЗ 3-4 р.а., проведення якого заплановано на 8-11 грудня 2015.

S1240013 S1240015 S1240019

Тож побажаємо нашим учасникам вдалих подальших виступів на відповідальних змаганнях