ФАХОВА ПРАКТИКА СТУДЕНТОК СПЕЦІАЛЬНОСТІ 227 ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ У ЦЕНТРІ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ «MODRYCHI»

«Модричі» /«MODRYCHI» – один з найпотужніших реабілітаційних центрів в Україні, який знаходиться в мальовничому с. Модричі Дрогобицького р-ну Львівської область. Центр надає повний спектр реабілітаційних та санаторно-курортних послуг, включно з навчанням соціально-побутовим навичкам, рекреацією і заняттям спортом. Місія центру: створити усі умови для максимального відновлення, адаптації, інтеграції у суспільство людей з інвалідністю. У центрі проводиться реабілітація після: інсульту черепно-мозкової травми; коронавірусної хвороби; травми хребта; ендопротезування; онкології; розсіяного склерозу.

Між кафедрою фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету та центром відновного лікування «Modrychi» налагоджено добрі дружні і професійні відносини.

З 29.11.2021 по 16.12.2021 року студентки спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія Хмельницького національного університету Таїсія Абалмасова гр.ФТЕ-18-1, Катерина Ткачук гр.ФТЕ-19-1, Наталія Штоковецька гр.ФТЕ-19-1 мали можливість практикуватися на базі центру відновного лікування «Modrychi».

Студентки працювали як ерготерапевти з дітками із різними особливостями розвитку: ДЦП, аутизм, хромосомні патології та інші нозології. В залежності від стану дитини, її можливостей та запиту батьків, встановлювали відповідні короткотривалі цілі, складали програму реабілітаційних втручань, та працювали над їх досягненням на заняттях.

Висловлюємо щирі слова вдячності директорові центру відновного лікування «Modrychi» фізичному терапевту, викладачеві кафедри фізичної терапії, ерготерапії Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Олегу Масному та всьому колективу центру за надану можливість студенткам нашого університету набути практичних фахових професійних компетентностей за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія».