ФІТНЕС-ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ»

З 1 по 14 лютого 2021 року студенти 3-го курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» проходили навчальну практику з фітнесу. Особливістю проходження практики стало те, що студенти мали можливість займатися на базі ХНУ  у власному тренажерному залі з якісним та сучасним обладнанням!

Під час  проходження практики студенти ознайомилися із професійною діяльністю у фітнес індустрії, наявними тренажерами, технікою правильного виконання вправ та типовими помилками. Великим плюсом було те, що всі студенти впродовж практики в комфортних умовах  мали можливість відчути на собі як працює кожен з тренажерів, адже це дало змогу краще зрозуміти їх призначення та специфіку роботи. Також практиканти ознайомились із системою обліку навчально-тренувальної роботи, конспектами тренувань та іншою документацією спортивного комплексу.

Загалом, практика з фітнесу була високопродуктивною та дуже корисною. Студенти мали можливість реалізувати знання на практиці, закріпити отримані навички, отримати відповіді на численні питання та зрозуміли як реально проходить тренувальний процес.

Практика відбулася із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм.