Гостьова лекція для студентів 1-го курсу спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія» з дисципліни «Преформовані фізичні чинники»

11.04.2023 року на кафедрі Фізичної терапії, ерготерапії, в on-line режимі, за допомогою програмного забезпечення ZOOM, відбулась гостьова лекція для студентів 1-го курсу спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія» з дисципліни «Преформовані фізичні чинники».

Лекцію проводила лікарка-практик з фізичної реабілітаційної медицини Корчик Леся Іванівна, яка багато років проводить свою діяльність у реабілітаційному відділенні КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Хмельницької обласної ради.

Тема лекційного заняття – «Магнітні ,електричні, електромагнітні поля високої, ультрависокої і крайнє високої частоти. Покази, протипокази, методики застосування в сучасній практичній діяльності фізичного терапевта, ерготерапевта».