ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ЕРГОТЕРАПІЇ В ПЕДІАТРІЇ ВІД ПРАКТИКУЮЧИХ ФАХІВЧИНЬ З ГОЛАНДІЇ

2 травня 2024 року у стіни нашого університету завітали дві практикуючі фахівчині з фізичної терапії та ерготерапії в педіатрії, а саме Інге Хосе СМЕЛІК яка є ерготерапевткою, президентом Фундації «Ancora Salvarii» в Румунії (м. Зволле, Нідерланди) та Хармке Естер ХАУЕЛІГ фізична терапевтка (м. Зволле, Нідерланди). Вони поділитись своїм набутим досвідом втручання фізичної терапії та ерготерапії у світлі МКФ, а саме важливості діяльності та участі в процесі реабілітації для дітей. Також вони розповідали про важливість комунікації та засобами якими вони користуються у своїй практичній діяльності.

Дуже приємно, що закордонні фахівчині могли виділити свій час та поділитись своїм досвідом із нашими студентами 1-4-го року навчання спеціальності 227 терапія та реабілітація, мотивуючи та заохочуючи їх до клінічного мислення побудованого на біопсихосоціальній моделі МКФ.