КАФЕДРА ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ЕРГОТЕРАПІЇ НА«МЕДИЧНОМУ ПІКНІКУ»

11 червня 2023 року у Хмельницькому парку культури та відпочинку ім. М. Чекмана Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради для жителів та гостей Хмельницької міської громади провело «Медичний пікнік». До цього заходу долучилася також і кафедра фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету.
«Медичний пікнік» був спрямований на популяризацію здорового способу життя, збільшення знань про профілактику захворювань, підвищення престижу медичних професій та професій в галузі охорони здоров’я. Родзинкою цього заходу стало те, що під час його проведення мешканці та гості міста мали змогу дізнатися багато корисного про своє здоров’я, профілактику захворювань, доєднатись до майстер-класів, а також безкоштовно отримати консультацію відповідних фахівців.

На цьому заході викладачі та студенти кафедри фізичної терапії, ерготерапії брали активну участь, з метою популяризації здорового способу життя та розширити знання населення міста Хмельницького щодо спеціальності 227 Терапія та реабілітація.

Декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк та викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапії взяли на себе важливу роль в організації та проведенні заходу. Були представлені цікаві та пізнавальні експонати, за допомогою яких ділилися своїми знаннями і передавали важливу інформацію про фізичну терапію та ерготерапію. Викладачі та студенти вміло пояснювали принципи фізичної терапії, ерготерапії, демонстрували техніки реабілітації, основи ерготерапії та надавали практичні поради щодо підтримки здоров’я та профілактики захворювань. Студенти були запрошені до активної участі та виконання простих фізичних вправ та технік під керівництвом викладачів.

Учасники заходу мали можливість спілкування у форматі живого діалогу та обговорювати важливі аспекти фізичної терапії й ерготерапії з фахівцями галузі. Це створило атмосферу активного навчання та обміну досвідом.
Після заходу всі учасники залишилися задоволеними і натхненими новими ідеями. Вони зрозуміли, що фізична терапія й ерготерапія є важливими складовими здорового способу життя і мають велике значення в профілактиці та реабілітації.

Інна СОЛТИК
доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії