Меморандум порозуміння між Хмельницьким національним університетом та освітньою платформою Physiopedia Plus Ltd

В рамках проєкту ReLAB-HS (проєкт «Навчання, дії та розбудова реабілітації в системі охорони здоров’я») Хмельницькому національному університету надано безкоштовний доступ до освітньої платформи Physiopedia Plus до вересня 2025 року.

Платформа Physiopedia Plus містить більше 500 курсів для фахівців з реабілітації англійською мовою. Більше 30 курсів вже перекладені українською мовою, крім того нові курси постійно перекладаються і додаються.

Хмельницький національний університет та Physiopedia Plus Ltd підписали меморандум порозуміння, завдяки чому викладачі і студенти кафедри фізичної терапії, ерготерапії отримали безкоштовний доступ до курсів освітньої платформи Physiopedia Plus.

Ми щиро надіємося на подальшу плідну співпрацю з освітньою платформою Physiopedia Plus Ltd! Переконані, що дані курси стануть потужним підґрунтям удосконалення професійних умінь та навичок, формування фахових компетентностей не лише здобувачів вищої освіти, а також науково-педагогічних працівників кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету.

Інна Солтик,
доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії