Моніторингова місія НЕО в Україні проекту Erasmus+: КА2 CBHE «UKROTHE» Розвиток навчальної програми з ерготерапії в Україні»

Сьогодні 02.07.2020 року проект Erasmus+: КА2 CBHE «UKROTHE» розвиток потенціалу вищої освіти «UKROTHE» STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE пройшов перший превентивний он-лайн моніторинг, проведений Національним Erasmus+ Офісом в Україні. Іванна Атаманчук та Катерина Жданова допомогли нашій команді оцінити стан реалізації проекту, запропонували кілька корисних рішень та порад. Згідно плану Моніторингової місії НЕО в Україні моніторинг розпочався із зустрічі з керівництвом університетів: ректорами професором Надією Скотною Дрогобицького державного університету ім. І.Франка, та професором Миколою Скибою Хмельницького національного університету; проректорами професором Сергієм Афанасьєвим Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, професором Миколою Йохною Хмельницького національного університету, доцентом Юрієм Вовком Дрогобицького державного університету ім. І.Франка.

У рамках зустрічі, представлено презентації координаторки проекту з європейської сторони Шарон Схільварт (VIVES University of Applied Sciences, Бельгія), менеджерів проекту представників українських ЗВО Наталії Закаляк, Олега Базильчука та Сергія Рокутова.

Відповідальними за фінансовий блок в університетах обговорено матеріально-фінансову частину реалізації проекту.

Згідно плану проведено сесію з стейкхолдерами, що не є офіційними партнерами проекту: представники Хмельницького: Максим Касяндрук (Хмельницька обласна лікарня, невролог); Людмила Басенко (ГО «Агапе», фізичний терапевт); Лілія Панделі (КП «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр», керівник діагностичного відділення); представники Дніпра: Олег Неханевич (ДЗ«Дніпропетровська медична академія МОЗ України», д.мед.н., завідуючий кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології); Юрій Сапа («Геліос» Центр сімейного здоров’я та реабілітації, лікар, медичний директор); Нестані Мехатішвілі («Психоневрологічний центр медико-соціальної реабілітації дітей з тяжкими розладами мовлення та ураженням ЦНС» ДОР, лікар, директор); представники Дрогобича: Ігор Андрейко (завідувач відділення відновного лікування комунального не комерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради); Ірина Шустова (Директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дрогобицької міської ради).

Окрім цього, відбулася зустріч з викладачами, адміністративним персоналом та іншими представниками ЗВО, які не є учасниками проекту проте, є тими хто активно підтримує та вболіває за якісну реалізацію даного проекту: представники Дрогобича Юрій Скварок – начальник навчального відділу ДДПУ ім.І.Франка; Роман Чопик – заст.директора з навчальної роботи інституту фізичної культури і здоровя ДДПУ ім.І.Франка , к.пед.н., доцент; Валентина Стець – Завідувач кафедри практичної психології ДДПУ ім.І.Франка, кандидат філософських наук, доцент; Ірина Капко –  доцент кафедри анатомії, фізіології та валеології ДДПУ ім.І.Франка кандидат біологічних наук, доцент; представники Дніпра Кирило Бурдаєв – к.фіз.вих, cт.викладач кафедри фізіології та спортивної медицини ПДАФКС; Валерія Мізін – викладач кафедри фізіології та спортивної медицини ПДАФКС. Хмельницький національний університет представляв Олександр Солтик – д.пед наук, доцент, зав.кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.

Наприкінці зустрічі відбулося обговорення результатів моніторингу. Представники Моніторингової місії НЕО в Україні підвели підсумки, ознайомили команди проекту з попередніми висновками і рекомендаціями моніторингу.

Дякуємо усім учасникам та представникам команд за підготовку та проведення Моніторингової місії НЕО в Україні проекту Erasmus+: КА2 CBHE «UKROTHE» «Розвиток навчальної програми з ерготерапії в Україні».