НАШІ МАЙБУТНІ ФІЗИЧНІ ТЕРАПЕВТИ, ЕРГОТЕРАПЕВТИ НА ПРАКТИЦІ!

Розпочалася клінічна практика з фізичної терапії, ерготерапії при порушеннях діяльності серцево-судинної та дихальної систем студентів 2-го курсу ФТ-19-1 спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Практичні заняття проходять під керівництвом досвідчених фахівців: доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету,  лікаря фізичної реабілітаційної медицини М.І. Майструка, завідуючої фізіотерапевтичним відділенням, лікаря фізичної реабілітаційної медицини Т.А. Артемової, завідуючої центром реабілітації «Турбота», лікаря невролога В.С. Базилюк, лікаря фізичної реабілітаційної медицини Л.І. Корчик, викладача кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету фізичного терапевта, ерготерапевта Л.І. Басенко. Практика проходить на клінічних базах КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Хмельницької обласної ради, КП “Хмельницька міська дитяча лікарня” Хмельницької міської ради, Громадська організація “АГАПЕ”, ТОЗ “Центр лікування хребта та суглобів Кінезіс”, м. Хмільник, ТОВ “Санаторій “Березовий Гай”.