НОВУ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ «ЕРГОТЕРАПІЯ» ЗАБЕЗПЕЧЕНО СУЧАСНОЮ ЛІТЕРАТУРОЮ

Послідовним розвитком ерготерапії в Україні стала можливість участі колективів кафедр фізичної терапії, ерготерапії трьох українських закладів вищої освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Хмельницького національного університету, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту спільно з Університетом прикладних наук VIVES – Південь (Бельгія) та Політехнічний інститут в Порто (Португалія) у міжнародному проекті «UKROTHE – Розвиток навчальної програми з ерготерапії в Україні», який реалізується за Програмою фінансування ЄС: Європейський інструмент сусідства (Erasmus+: КА2 CBHE) та інших проєктів Erasmus+ Capacity Building Projects in the Field of Higher Education with Ukrainian Partners Проекти програми ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти. Загальною метою проекту є розширення потенціалу ерготерапії в Україні шляхом реалізації нової освітньої програми бакалаврського рівня для підготовки ерготерапевтів у закладах вищої освіти, яка відповідає базовим стандартам WFOT.

У рамках реалізації проекту, для якісного наповнення навчально-методичного забезпечення освітніх компонентів, від європейських партнерів надійшла велика кількість навчальної і методичної літератури у кількості 21 екземплярів. Наступним етапом є велика робота над їх якісним перекладом, оскільки уся література на англійській мові.

Дякуємо нашим бельгійським партнерам за можливість наповнювати освітні компоненти якісною сучасною навчально-методичними матеріалами, які базуються на наукових доказах.