Обговорення зі стейкхолдерами створення майбутньої освітньої програми з ерготерапії у рамках реалізації проекту Erasmus+: КА2 CBHE «UKROTHE» «Розвиток навчальної програми з ерготерапії в Україні» у Хмельницькому національному університеті

Сьогодні 01.07.2020 року використовуючи онлайн платформу Zoom, відбулася зустріч між членами робочої групи з реалізації проекту Erasmus+: КА2 CBHE «UKROTHE» «UKROTHE» «Розвиток навчальної програми з ерготерапії в Україні» у Хмельницькому національному університеті, роботодавцями та фокус групою студентів університету.

В обговоренні аспектів формування, запровадження та реалізації освітньої програми підготовки майбутніх фахівців з ерготерапії взяли участь: представники команди проекту від університету: в.о зав.кафедри фізичної терапії, ерготерапії доктор педагогічних наук, доцент Олег Базильчук; доктор наук з фізичного виховання, професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії Микола Майструк; тренер з ерготерапї, старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Наталія Вольєва. Зі сторони зовнішніх стейкхолдерів роботодавців взяли участь: Максим Касяндрук (Хмельницька обласна лікарня, невролог); Людмила Басенко (ГО «Агапе», фізичний терапевт) – випускниця нашого університету спеціальності здоров’я людини; Лілія Панделі (КП «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр», керівник діагностичного відділення). Студентську спільноту представили студентки спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія Ткачук Катерина, Наталія та Любов Штоковецькі група ФТЕ-19-1.

Представниками проекту було означено очікувані результати реалізації даного проекту. Стейкхолдери і фокус група студентів надали свої фахові, сучасні, креативні рекомендації щодо створення майбутньої освітньої програми, які обов’язково будуть враховані групою забезпечення та реалізації проекту та освітньої програми.

Дозвольте висловити щиру вдячність за плідну і конструктивну співпрацю усім учасникам зустрічі.