Підписання чотиристороннього Меморандуму у Хмельницькому національному університеті

27 березня 2024 року відбулася важлива подія для Хмельницького національного університету – підписання Меморандуму зі впровадження принципів доступності та безбар’єрності на території Хмельницької області. Це шлях у напрямку усунення бар’єрів, які створюють обмеження життєдіяльності людини та можливості для її розвитку, надання відчуття комфорту і отримання можливостей розкриття особистого потенціалу.

Учасниками Меморандуму виступили Хмельницький національний університет, КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» Хмельницької обласної ради та виробники спортивного одягу ТМ «MAXsport» Дмитро Ковальчук і Тетяна Ковальчук.

Мета Меморандуму: консолідація зусиль Учасників Меморандуму щодо поширення концепції проєктування адаптивних виробів легкої промисловості для людей із обмеженими фізичними можливостями та осіб із ураженими чи втраченими кінцівками задля досягнення мети зі впровадження принципів доступності та безбар’єрності. Сторони домовилися про взаємну підтримку та співпрацю в майбутньому.

Спільні зусилля мультидисциплінарної команди викладачів кафедри технології і конструювання швейних виробів, кафедри фізичної терапії, ерготерапії та кафедри психології і педагогіки разом із підписантами Меморандуму направлені на підтримку населення України у цей складний час. Така співпраця є взаємно корисною як для освіти, науки, охорони здоров’я, так і для бізнесу.

Висловлюємо щиру подяку нашим новим партнерам за активну співпрацю та підтримку у досягненні поставлених цілей.