ПОЧАТОК СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХНУ В УНІВЕРСИТЕТІ ПРИКЛАДНИХ НАУК VIVES (БЕЛЬГІЯ)

26 вересня 2022 року стартував практичний тиждень тренінгу з ерготерапії в університеті прикладних наук VIVES у місті Брюгге (Бельгія) в рамках проєкту UKROTHE.

Від Хмельницького національного університету відправились на навчання «Train-the-trainer» два викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапії Солтик Інна, Басенко Людмила та два викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Базильчук Віра, Павлюк Оксана.

В рамках навчання передбачена теоретична та практична частини, а також відвідування реабілітаційних центрів міста Брюгге. Програма навчання є дуже насиченою, цікавою та інтенсивною, багато нової та практичної інформації. Матеріал викладають викладачі з університету VIVES, а також Gent University.