Профорієнтація кафедри фізичної терапії, ерготерапії в рамках «Медичного пікніка»

З метою популяризації здорового способу життя, турботи про власне здоров’я, виявлення найпоширеніших хвороб та інформування про їх профілактику, 23 липня 2023 року в Хмельницькому парку культури та відпочинку ім. М. Чекмана, Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради для жителів та гостей Хмельницької міської громади вже вдруге в цьому році провело «Медичний пікнік».

Звісна річ, що до цього заходу долучилася й кафедра фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету. Для кафедри це був чудовий профорієнтаційний захід з метою популяризації професії ерготерапії серед населення міста, для привертання уваги до цієї важливої і перспективної галузі. Як відомо, ерготерапія спрямована на допомогу людям у відновленні та підтримці їх функціональних навичок та самостійності після травм, хвороб або з урахуванням їх особливостей і обмежень.

Організація такого заходу вимагала від кафедри фізичної терапії, ерготерапії добре спланованої стратегії та ретельної підготовки. Основною нашою метою було збільшення свідомості щодо професії ерготерапії, залучення якомога більшої кількості людей до цієї галузі, привертання уваги потенційних студентів, а також підтримка місцевих медичних установ.

До проведення заходу були долучені викладачі та студенти кафедри, які розповідали відвідувачам «Медичного пікніка» про професією ерготерапевта, а також свою роботу та досвід у цій галузі. Кафедрою було організовано демонстраційні майстер-класи, де учасники могли виміряти силу м’язів кисті руки та силу тиску пальців руки, а також було продемонстровано обладнання і адаптивні засоби та пристрої для людей, які мають певні обмеження можливостей.

Кафедра фізичної терапії, еротерапії висловлює слова подяки начальнику управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Ткачу Борису Васильовичу за запрошення на захід та підтримку.

Подібні заходи популяризації професії ерготерапії можуть значно сприяти залученню нових талановитих студентів, які в майбутньому стануть фахівцями в цій галузі, а також забезпечити більше розуміння та підтримку з боку громади.

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії