Проходження практики студентами спеціальності 227 Терапія та реабілітація у КП «Хмельницька міська лікарня»

Практика, як невід’ємна складова навчального процесу, проводиться з метою закріплення і розширення знань, отриманих студентами в університеті. Cтуденти чотирьох курсів Хмельницького національного університету, кафедри фізичної терапії, ерготерапії, спеціальності 227 «Терапія та реабілітація», реалізовують можливість проходити практику у КП «Хмельницька міська лікарня» Хмельницької міської ради, що знаходиться за адресою вул. Житецького 22, м. Хмельницький. Це стало можливим при активній підтримці керівника закладу Валерія Гарбузюка.

Лікувально-профілактична установа має гарний сучасний вигляд, обладнана усім необхідним для комфорту людей, особливо для пацієнтів з обмеженими можливостями.

У лікарні відкрито реабілітаційне відділення, яке складається з трьох залів фізичної терапії та кабінету ерготерапії. Вони облаштовані різноманітним обладнанням, таким як : велотреки, бігові доріжки, бруси, блочні рами, стендер, вертикалізатор, балансборд та інш. Також пацієнти мають можливість займатися на степах, фітболами, з гантелями, еластичними стрічками та іншим інвентарем.

Головною перевагою цього закладу є те, що під керівництвом завідуючою відділенням Лілією Панделі – лікарем ФРМ, працює висококваліфікована мультидисциплінарна команда фахівців, які широко застосовують науково-доказові методики в галузі реабілітації, також постійно вдосконалюються відвідуючи наукові конференції, тренінги тощо. Працівники з радістю допомагають студентам засвоїти знання та відпрацювати практичні навички. В колективі завжди панує позитивна та дружня атмосфера.

Під час проходження практик студенти отримали досвід роботи з пацієнтами, які мають неврологічні захворювання. Ми вдячні лікувальній установі КП «Хмельницька міська лікарня» Хмельницької міської ради за надану можливість так цікаво і плідно пройти практичне навчання нашим студентам.