РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ З ЕРГОТЕРАПІЇ

7 липня 2021 року проведено робочу зустріч у форматі онлайн-зв’язку з використанням платформи Zoom щодо підготовки організації конференції з ерготерапії, яка буде проходити у жовтні 2021. Організаторами конференції є  УТЕТ (Українське товариство ерготерапевтів), партнери UKROTHE (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Хмельницький національний університет, Придніпровська академія фізичної культури) та за підтримки Національного університету фізичного виховання і спорту України, Всесвітньої Федерації Ерготерапевтів (WFOT).

Ольга Мангушева, сертифікований ерготерапевт, голова Правління ГО «Українське товариство ерготерапевтів» МБФ «Місія в Україну», представила орієнтовний план заходів щодо організації та проведення ІІІ-ї міжнародної науково-практичної конференції з ерготерапії, яку очолить знову громадська організація “Українське товариство ерготерапевтів”.

Колектив викладачів кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету у повному складі взяли активну участь в обговоренні організаційних аспектів та готуються презентувати свої досягнення в розбудові ерготерапії та просуванні даної професії в Україні на конференції восени 2021 року.

Дискусія щодо організації та проведення осінньої конференції стосувалася особливостей опублікування матеріалів, якісного перекладу доповідей та належної якості статей. Попередньо було узгоджено всі завдання, які стоять перед організаторами, визначено відповідальних за кожну ділянку роботи та терміни виконання.

Учасниками зустрічі, окрім команд-партнерів, були: Володимир Голик доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Олександра Калінкіна викладач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Національного університету фізичного виховання і спорту України, Lorenzo Billiet провідний ерготерапевт університету VIVES  (Бельгія) та Ivan Van Hulle НДО «Орадея» (Бельгія).