Низький уклін вам, кафедри

Тридцятого жовтня з нагоди відзначення 50-річниці утворення кафедри теорії і методики фізичного виховання та 5-річчя кафедри фізичної терапії, ерготерапії у спортивному комплексі університету за сприяння Відділення Олімпійської академії України у Хмельницькій області був проведений фізкультурно-спортивний фестиваль «Низький уклін вам, кафедри». Головною ідеєю якого були звіти випускників та сьогоденних студентів про професійну діяльність у сфері фізичної культури і спорту.

До програми фестивалю були включені виступи, з художньої гімнастики та тхеквондо ВТФ, спортсменів яких тренують випускники кафедр різних років, виступи футболістів та кікбоксерів, що тренуються під керівництвом студентів та самі тренуються і прославляють наш університет та державу на різних  спортивних форумах та виступ гирьового жонглера який навчається на факультету інженерної механіки. Була проведена руханка з використанням елементів танцювального хортингу та флешмоб з викладання ювілейних цифр «50» та «5».

Першими свою майстерність демонстрували юні грації, що тренуються під керівництвом  випускниці 2018 року напряму підготовки «Здоров’я людини» Єлизавети Сотник.

 

Наступними демонстрували свою майстерність,  вихованці випускника 2010 року напряму підготовки «Здоров’я людини» Сергія Назарчука, південно-корейської боротьби тхеквондо ВТФ, олімпійського виду спорту.

 

 

Далі виступали представники ігри мільйонів – ігри у футбол, яких готує студент 3 курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» денної форми навчання – Михайло Коваленко.

 

Наступними свою майстерність демонстрували брати Сабари (Ярослав та Констянтин), що мають вражаючі перемоги на змаганнях Всеукраїнського та міжнародного рівня з кікбоксингу WAKO. Відзначаємо, що брати навчаються на спеціальності «Фізична культура і спорт», Ярослав на 3 курсі, Костянтин на 1 курсі.

Виступ гирьового жонглера Доценка Назара, студента академічної групи АТ-18-1, вразив легкістю з якою  він вправлявся з двох пудовою гирею.

Всі учасники показових виступів були відзначені подяками кафедр теорії і методики фізичного виховання і спорту та фізичної терапії, ерготерапії й  солодкими призами.

До проведення руханки були долучені студенти перших курсів спеціальностей «Фізична культура і спорт», «Середня освіта (Фізична культура)» та  «Фізична терапія, ерготерапія» та студенти спеціалізації «аеробіка» з фізичного виховання факультетів гуманітарно-педагогічного та міжнародних відносин.

 

На завершення спортивно-фізкультурного фестивалю учасники руханки виклали цифр 50 та 5, що відповідає річницям заснування кафедр.

Впевнені, що проведений фізкультурно-спортивний фестиваль «Низький уклін вам, кафедри» сприятиме утвердженню здорового способу життя серед студентів університету.