УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 227 ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ: «СТІЙКІСТЬ ТА САМОТНІСТЬ» INTERNATIONAL PROJECT: SUSTAINABILITY AND LONELINESS

У рамках проєкту Erasmus + KA2 «UKROTHE» 7 лютого 2022 року стартував Міжнародний проєкт «Sustainability and Loneliness», в якому беруть участь понад 100 студентів з 9 університетів Європи з 7 країн: Бельгії, Данії, Фінляндії, Латвії, Португалії, Іспанії та України.

Університети-учасники:

• університет прикладних наук VIVES Брюгге (Бельгія);
  • університет Орхуса VIA (Данія);
  • Мадридський університет Рея Хуана Карлоса (Іспанія);
  • Ризький університет Страдіня (Латвія);
  • Escola Superior de Saúde | Politécnico do Porto (Португалія);
  • університет прикладних наук Аркада, Гельсінкі (Фінляндія);
  • Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (Україна);
  • Хмельницький національний університет (Україна);
  • Дніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Дніпро (Україна).

Навчання проходить на платформі Microsoft Teams. Організаційно студенти поділяються на групи з 8 осіб. Для кожної із груп призначений електронний тютор із університетів-учасників, який є контактною особою проєкту. Від університетів-партнерів України електронними репетиторами у групах із міжнародними студентами є: Грибок Ніна та Рогаля Юрій (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка); Мизин Валерія (Дніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Дніпро); Басенко Людмила (Хмельницький національний університет).

Від Хмельницького національного університету беруть участь у проєкті три студенти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»:

1. Чорна Ольга (студентка групи ФТ-20-1);
  2. Матвіїшин Діана (студентка групи ФТ-21-1);
  3. Агботтах Еммануель Квасі (студент групи ФТ-21-1).

Основними критеріями відбору учасників проекту є: студенти які повинні мати базові знання англійської мови, а також проявляти зацікавленість та інтерес до мети проєкту «Сталість та самотність».

Ціллю проєкту «Sustainability and Loneliness» є навчання студентів навичкам, які необхідні для сприяння сталого розвитку, включаючи: освіту для сталого розвитку та сталого способу життя, права людини, гендерну рівність, пропаганду культури миру, життя без насильства, глобальне громадянство й оцінку культурного різноманіття, внесок культури у сталий розвиток.

Оскільки ми живемо в глобалізованому суспільстві і стикаємось з культурним розмаїттям, то нашим студентам як майбутнім фахівцям важливо бути готовим до роботи з різними точками зору. Тому на час даного проєкту студенти стануть громадянами світу, які приймуть всю його різноманітність.

Таким чином, майбутні ерготерапевти зможуть покращити якість своєї діяльності. Для цього їм і знадобиться кілька міжнародних компетенцій, які вони можуть здобути в рамках цього проєкту.