УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ ФТЕ У ПРОЄКТІ «РЕАБІЛІТАЦІЯ ТРАВМ ВІЙНИ В УКРАЇНІ»

Викладачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії ХНУ Інна Солтик в період квітень-червень 2024 року брала участь у викладанні курсу “Ерготерапія осіб з травмами війни” в рамках проєкту «Реабілітація травм війни в Україні». Це новий університетський курс для спеціалізації 227.2 «Ерготерапія», який був організований в рамках проєкту “Реабілітація травм війни в Україні” за підтримки Швейцарії, Європейського Союзу та Nova Ukraine у партнерстві з ГО «Українське товариство ерготерапевтів», що дозволило залучити найкращих фахівців та забезпечити високий рівень навчання.

Проєкт “Реабілітація травм війни в Україні” спрямований на надання кваліфікованої допомоги військовим та цивільним особам, які постраждали внаслідок воєнних дій. Курс «Ерготерапія осіб з травмами війни» розроблено з урахуванням сучасних підходів до ерготерапії, що включають інноваційні методики та практичні навички, необхідні для ефективної допомоги пацієнтам з різними типами травм.

Солтик Інна, як практикуючий фахівець з ерготерапії, долучилася до розробки та викладання курсу, передаючи свої знання та досвід учасникам. Вона не лише ділилася теоретичними аспектами ерготерапії, але й проводила практичні заняття, які дозволили слухачам курсу отримати цінний досвід у наданні допомоги пацієнтам з травмами війни.

Учасники курсу високо оцінили професіоналізм викладачів, які імплементували освітній навчальний курс. Вони відзначили практичну цінність отриманих знань і навичок, які тепер можуть застосовувати у професійній діяльності для викладання матеріалу студентам своїх закладів вищої освіти.

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії Хмельницького національного університету пишається досягненнями своїх викладачів і продовжує активно сприяти розвитку ерготерапії в Україні. Участь Солтик Інни у викладанні курсу «Ерготерапія осіб з травмами війни» є яскравим прикладом відданості та професіоналізму наших фахівців, які щоденно працюють над покращенням якості життя пацієнтів.

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії